• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kravice protestiraju

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
to je dokaz da uništavaju našu poljoprivredu redom svi od najmanjih do največih tvrdokožaca koji rade samo za svoj interes.
 
H

Hrvach

Guest
E to su već pravi prosvjedi, treba ići s kravama na cestu,a ne s traktorima da ljudi vide ko daje mlijeko,a ne da misle da seljaci sade drva na kojima rastu dukatovi tetrapaki od litre. Žalosno je da dosta djece nezna kak izgleda krava. Svaka čast ovom čovjeku na originalnosti. Neka se samo bori za svoja prava kad se već općina odnosi maćehinski prema njemu i ne pita ko će hraniti 12 djece. Trebalo bi barem 1-2000 krava protjerat po cesti i pred vladu da pošteno zaseru markov trg pa da nam dragi zastupnici idu na posao u gumenim čizmama da vide kakav je seljački život. Mislim da je ovaj čovjek svojim potezom zaradio simpatije i podršku cijele države.
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ovo je sramota sto rade jadnim ljudima oce seljaka unistit lopovi,,,, treba blokirati sve granice gamad lopovska
 
M

MOCO

Guest
Samo veliki očaj i nepravda mogu čovjeka natjerat na takav korak!


Nije mi jasno šta mu nisu ostavili tu zemlju da i dalje radi,ako je radio 20godina može i dalje . Šta ima veze ako je iz druge općine, jbote ko da je iz druge države! Strašno.


Krave su mu prekrasne,prva liga, čiste i sjajne,svatko tko se time bavi odmah može vidjeti da se o tim životinjama odlično skrbi.
Nije uopće jednostavno toliko stoke dotjerati uredno usred sela.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Ma kaj na Markov trg,u sabor ih treba oterati.Bolje bi vodile državu od one bande.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
kako god da završi mislim da će biti loše za ovog farmera. A vjerovatno će mu usput "prišiti" i neku kaznu npr. za narušavanje javnog reda i mira, za ometanje saobraćaja isl.
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Trebali smo i mi svi doči i napraviti totalnu gužvu.Jedva čekam izbore i ponovo otvaranje Golog otoka.
 
H

Hrvach

Guest
:supz::mrgreen: Svi članovi foruma sa svojim životinjama na cestama. Prvo kaj bi zblokirali zagreb i okolicu,a drugo kaj bi čistili govna s ceste 3 mjeseca poslije:mrgreen: Ja bi išao,ali kaj kad imam samo sitne životinje, kuniće i perad. Moram nabaviti neku veću životinju samo za takve prigode.
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Budem ti ja posudil tri četiri konja.I sa onim ostalima bi imal previše posla po Zagrebu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zemlju treba polako uzeti i pripremiti za prodaju ...to je bar jasno .
Strategija razvoja i državne politike se svodi na kupovanje glasova , od mirovin na više ..za to treba novac .
Seljaci ionak govore da nema života na zemlji i od zemlje .
Svaka krava koja doji 2l , ovca koja se ne ojanji ,traktor koji troši više ulja nego nafte , firma koja prizvodi minus ide u prodaju .Nema više prepumpavanja sredstava .
 
M

MOCO

Guest
pa da tu si u pravu, al neka se napravi dobar program pa neka pravi seljaci kupe zemlju i to na 50 godina uvjetovano neotuđenje! kakvih 10,to je taman za mešetare.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Najte se zavaravati , ne postoji dobar program u ovakvoj demokraciji..
Postoje samo interesi
Svaki program nekome pogoduje .
Ovaj stočar ima dobar program a za interes ima othraniti i odgojiti djecu ..isškolovati ih da budu lječnici i advokati i molekularni biolozi ... da ne vode borbu kao on sad ...to je njegov interes ..briga njega za zemlju i za krave .
Hoće li u tome uspjeti -ovisi mu o borama na ruci
 
H

Hrvach

Guest
Budem ti ja posudil tri četiri konja.I sa onim ostalima bi imal previše posla po Zagrebu.
:rolfer: Imam i ja jednoga, točnije jednu ali to je ipak premalo.
 
M

MOCO

Guest
dobro je da se to riješilo i da se krave mogu vratiti kući
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
dobro je da se to riješilo i da se krave mogu vratiti kući

Daj bože da je istina, no nekak mi se čini da su ih samo maknuli s ceste. Da je načelnik iz drugog tabora (a ne iz koalicijskog HSS-a), bilo bi mi vjerodostojnije. Ovak...
 
Na vrh