• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kredit HBOR

  • Temu pokrenuo Django0505
  • Datum prvog posta

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Pozdrav,

dali je netko trazio u zadnje vrijeme kredit od habora, odnosno preko banaka koje sa njima surađuju, ako je netko tražio molio bi da mi malo pojasnite kako to funkcionira. Trabalo bi mi oko 350 t kn za nabavu mehanizacije
Lp
 

Brad1

Iskusan lik
Tu od
24 Lip 2019
Poruka
623
Ja trazim direktno od HBOR-A, a od papirologije ti skoro traze i kopiju rabljenog wc papira..uzas nesto
Na koji program hbora planiras ici?
 

Paolo822

Član
Tu od
31 Srp 2013
Poruka
99
Ja trazim direktno od HBOR-A, a od papirologije ti skoro traze i kopiju rabljenog wc papira..uzas nesto
Na koji program hbora planiras ici?
Ma treba mi kredit za kupnju jednog novog stroja, prije sam zvao u habor i rekli su mi posto sam fizicka osoba - tj opg koji nije u sustavu opg-a da se obratim banci u ovom slucaju pbz koja suraduje sa njima i da mi oni mogu ponudit kredit preko HABORA .... ocito je tu banka samo posrednik koja ubere svoj dio kolaca tj kamatu..
 

Najnoviji postovi

Na vrh