• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kristijan B

Kristijan B

Novi član
Tu od
19 Kol 2019
Poruka
6
Pozdrav svima. Ja sam Kristijan iz Zagreba, 1983. godište. Imam iskustva na forumima, najviše na Crometeo forumu posvećenom meteorologiji.

Bavim se meteorologijom i vremenskom prognozom, a amaterski vrtlarstvom i voćarstvom za svoje potrebe. Uskoro planiram malo ozbiljnije krenuti u poljoprivredu pa sam se priključio zanimljivoj ekipi ovdje. :)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Sad baš promatram i o meteorologiji nemamo ništa. Ako hoćeš mogu otvoriti podforum Meteorologija u kategoriji Razno, ima li to smisla?
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Koji nick na crometeo forumu,i ja sam dosta dugo tamo i imam amp na pljusku.
 

Kristijan B

Novi član
Tu od
19 Kol 2019
Poruka
6
Sad baš promatram i o meteorologiji nemamo ništa. Ako hoćeš mogu otvoriti podforum Meteorologija u kategoriji Razno, ima li to smisla?

Mislim da ima smisla :)
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
@Kristijan B , @jd4755 evo otvorio sam podforum Meteorologija ovdje pa slobodno objavite neku temu da krenemo :):
 
Na vrh