• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Križevci - Dugo selo , pomoć

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,633
Obrisali sam jer bi moglo biti krivo shvaćeno, a ne u kontekstu na kojeg sam mislil.
Poanta je bila da je to problem za nas male obične radine ljude.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Nije ZJ rekao ništa što nije istina , ja želim biti kriminalac ali sam osuđen da budem radnik.:(devil):
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ahahahah , o:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl: odavno nisam čuo bolju

Pa , vjerovatno što nisam ni u jednoj stranci i jesam ''arbajter''. :(wasntme):
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Savo a meni krivo što se nisi htio nači na ,kafi, samnom:icon_thumright:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Imao sam zvocalicu (ženu) sa sobom kojoj je bilo frka kako ćemo se vratiti i preći granicu i svašta nešta.
Skoro da je i bila u pravu jer sam dugo ljunjao po Sesvetama i dok sam se uklopio na auto put pošto je navigacija bila zakazala.

Čujte , zima je pred nama , moglo bi se napraviti jedno druženje forumaša negdje u Slavoniji , možda bi to bilo zgodno.
Neznam šta vi mislite o tome?
 

bm joja

Aktivni član
Tu od
17 Ožu 2016
Poruka
377
Ja sam ti se ponudio za vodiča da ne lutaša
ali ti si izabrao opciju:icon_axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh