• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kruška Tepka

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Imam ja jednu divlju krusku dosta staru jel bi se isplatilo od toga radit podloge za prodaju ,,,posto rasadnici prodaju podloge od divlje kruske ,,,
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Imam ja jednu divlju krusku dosta staru jel bi se isplatilo od toga radit podloge za prodaju ,,,posto rasadnici prodaju podloge od divlje kruske ,,,

Posij pa ćeš možda moći prodati. Ako nećeš moći prodati lako iskopaš ili sebi nacijepiš štošta.
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Da, tvoja je ljetna, moja je sad počela zoriti. Kod mene plod sad dozrijeva i iako je zreo i otpada intezivne je zelene boje...
1379835619-1440-x-810px-DSC_0797r.gif

Jel bi se ja mogao u proljeće ogrebat za jednu reznicu ove tvoje što kasnije zrije?
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Jel bi se ja mogao u proljeće ogrebat za jednu reznicu ove tvoje što kasnije zrije?

ma naravno da možeš, dam kome god treba i tko hoće :)
 
I

Ivancica

Guest
jel ta tepka možda kruška "crnica" ? u kostajničkom području je poznata i kao Napoleonka. prema opisu i slikama, preko puta kuće nam raste ta kruška, rana je i dozrijeva krajem kolovoza. uopće nije za jesti, ali je susjed uredno skuplja za rakiju. ja sam ovih dana pokupila ugnjile i izvadila sjemenke, posadila sam ih u teglu (pola šumska zemlja pola dvogodišnji stajnjak) pa ću na proljeće vidjeti hoće li išta izrasti. navodno se sjemenke moraju stratificirati (držati u frižideru u pijesku 3 mjeseca), ali kažu da se može i na ovaj način, samo teglu obavezno držati negdje vani pa dođe na isto kao frižider. budem javila rezultat na proljeće :)
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
je, u nekim krajevima je zovu Napoleonka....
 

Najnoviji postovi

Na vrh