• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Krvarenje koze

mariosokol

Član
Tu od
11 Sij 2013
Poruka
33
Pozdrav svima i isprika sto otvaram novu temu. Naime imam slijedeci problem. Imam nekoliko koza i jarac je bik s njima tako da bi vjerojatno trebale biti sjarne. Prekjucer navecer kod jedne koze sam primijetio da joj nesto visi i pi...i da je sva sluzavo krvava odostraga. Jucer ujutro primijetim drugu kozu da je malo krvava odostraga. Ovoj prvoj je to nesto vjerojatno otpalo ili sta vec, no ova druga sada je malo jace krvava. Inace koze normalno jedu i sve. Da li netko moze reci o cemu bi se moglo raditi, jer i ako se radi o pobacaju nema veze sta je tu je, al da mi se ne bi nesto skompliciralo s kozama i da ne bi uginule. Hvala svima
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A pobacile najvjerojatnije..
Trebalo bi antibiotik dati za svaku sigurnost.
 

Najnoviji postovi

Na vrh