• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kubota m128x

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
pixa93 kaže:
ma prepuno ga cijene pa onda rade si kupim masea il classa koji su neusporedivi s njim

Pa možda i jest malo skup, ali skuplji i je za carinu koje nema na eu proizvode, ali s obzirom da je traktor u klasi Agroplusa koji je novi preko 40t € mislim da i nije loš omjer uloženo dobiveno-cijena kod SLO zastupnika je skoro ista kao kod nas,sad, jedino problema bi moglo biti sa još neuhodanim HR zastupnikom, al kroz određeno vrijeme...kvaliteta uistinu nije upitna kod japanera! :)

E da, mislim da je garancija 3god. ili 2ooorh ako se ne varam :scratch :scratch :scratch :scratch
Nek me neko ispravi ako je netočno :scratch
 
P

pixa93

Guest
imaju zastupnika samo se trenutno nemogu sjetit kak se zove
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
pixa93 kaže:
imaju zastupnika samo se trenutno nemogu sjetit kak se zove

Koliko znam zastupnik Kubote za RH je SE-KRA
 

pajdo

Član
Tu od
26 Srp 2007
Poruka
202
toma84 kaže:
pixa93 kaže:
imaju zastupnika samo se trenutno nemogu sjetit kak se zove

Koliko znam zastupnik Kubote za RH je SE-KRA

jest, od 9mj ove god!
 
J

jovan993

Guest
Ako je istina da mu je cjena manja za 20 ak % onda stvr mislim da bi se isplatilo uzeti ovakav jedan traktor za prosecnog poljoprivrednika koji ima 70 ili 100 jutara zemlje !
 

Najnoviji postovi

Na vrh