• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kubota

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Ovo je traktor kojega na farmi koristimo za prijevoz odojaka i nazimica, košnju oko farme, čiščenje i ostale lake poslove






Ovo kaj sam ja s njom radil vidi mi se prelagana za svoju snagu (cca 4,5 t) a unutra je dosta nježno napravljena tak da je dosta toga rastureno (uglavnom prekidači). Skoro sam zaboravil napisati model je M135X, 2011 g. i sad ima cca 3000 rs.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Inače kako ide? Ima kvarova? Hehe,kak nebu rasturena,koliko radnika ju vozi?
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Malo mi preveč trza kod mijenjanja brzina, 16/16 je mjenjač, dvije grupe high i low pa onda 8 brzina u svakoj grupi na gumb i za ugodan rad s utovarivačem joj treba barem 1500/1600 okretaja. Kvarova nije bilo na njoj jer najteži posao koji ona radi je vuča prikolice s desetak nazimica na udaljenosti od cca 500 m. Sad trenutno nas 5 vozi (svaki tjedan je jedan zadužen za traktor) a u ovih pet godina je sigurno dvadestak šofera bilo na njoj.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Znači, Kubota vam je vrtna kosilica. Tam i spada :D:
 

mikula

Aktivni član
Tu od
5 Ožu 2008
Poruka
348
Stvarno neznam kak bi se ponašala da joj prikapčiš trobrazdni ili nedaj bože četverobrazdni plug pa s njim u onu moju trvdokolju, od svih traktora iznad 100 ks kaj sam do sad vozil to je najnježniji. Pa ako joj usporediš dimenzije ona je za tonu lakša i 70 cm kraća od casea mx100
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Kubota M5091 - 95 ks. Ima li tko kakva iskustva? Ii zna nekoga tko ju ima. Zanimaju me samo prava iskustva korisnika koji su bar probali raditi s tim traktorom

wqwvhv.jpg


zilmw4.jpg


2m7u5ao.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
čudno mi je ti pitaš takvu stvar na forumu , jer ne vidim osnove kako i zašto bi vjerovao forumašima ..
zapravo možda si ti svjestan pisanja svega svojeg neistinitog i netočnog ...

a takav forumaš mudrijaš kao ti bi to napravio ovako , pitaj predstavnika kome su prodali traktor , napolitanke i skupo vino u vrečicu i pozvoni na vrata .
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Hmm...znači još uvijek nisi riješio taj svoj problem.... ajde puknuti bit će bolje...napravit će oni neke tablete i za tebe...:) . Zanimljivo kako ti uvijek nađeš problem gdje ga nema...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ma ja nemrem zaboraviti kad si prodaval forumašima kompjuter ,, ako ti znaš da postoje neke tablete koje bi pomogle da ja to zaboravim, slobodno mi ih preporuči...ima još tu sinapsi koje bi trebalo prisilno prekinuti ..valjda bi djelovalo , ne
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Ustvari uopće neznam što hoćeš od mene. Ako misliš da ćeš me isprovocirati budi siguran da nećeš nikad pa ni onda ;) :p . Eto možemo sad dalje o Kuboti ili ćeš i dalje biti off topic?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,421
Pa ako jednog starog popravlja to ne znaci da nisu dobri. Svaka marka traktora se u nekoj tocki koristenja mora servisirati al mislim da to najvise zavisi od vozaca...
 

Najnoviji postovi

Na vrh