• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kuhinja

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,221
ZGseljak to volim kad su ljudi vrijedni i marljivi,kad domaćica ima volje ukućanima napraviti nešto što ne mogu nigdje kupiti. To je neprocjenjivo, i nema monete koja to mijenja, svaka čast pravi domaćini.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Ufff, nadam se da bum ih jednom prilikom probal (y)

Jučer kod mene bil forumski kolega i donesel svoju čarobnu crvenu kutiju punu sličnih proizvoda od sira.
Nažalost nije obavil kaj je trebal ali sam ja omastil brk
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
IMG_20210917_171745.jpg
Pripremu gulaša smo počeli u petak, pred večer (od 3 vrste mesa, s malo domačih - povrtnih primjesa 😂). Naravno start s puuuuuno luka, još mi suze teku 😥, a onda je moja draga otišla na posao. Miješao sam s veeeelikom kuhačom tako dugo gulaš dok nije podivljao, i zgusnuo se. Pustio sam ga da se ohladi i u jutro se vozio u bunkeru auta u gorice. Znam da je moja draga dodavala nekuh ludih gljiva:
IMG_20210918_122930.jpg
A mlađa kćer je dodavala nekog žutog vraga 😂 (tikvicu) :
IMG_20210918_122938.jpg
ZJ me zajjebava 😂😂😂 da više nema hrane, o daaa, o da da da 😂😂😂 ima možda još i koja žlica gulaša, pa i druge mesine, sve do roštilja pod spretnim rukama mlađeg zeta. Ima nas dobrih kuhara 👌 u obitelji, samo treba papati i uživati.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,738
:)unsure: uuuu pa kolko Vas ima ?)
Gospodo znate kaj, trenutno sam postal jako zauzet, idem ja baš nekam od doma, i hm-khm i malo kašljucam...
:hahah::ROFLMAO:(y):ppozdrav:
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,880
Mislim da ovaj naslov teme treba zabraniti jer izaziva neke poremećene emocije! :unsure:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh