• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2017.

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
E zato treba mjenjat površine inače se za čas nabere tih štetočina.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Jako teško ga budeš rastopil a mislim da nema neke koristi. Radije uzmi neko folijarno gnojivo a kan ostavi za iduču godinu.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Šta vrijedi što se mijenjaju površine kada uvijek netko ostavi lanjsku kukuruzovinu, puno je zapuštenog i ovo obrađeno svim štetočinama dođe kao švedski stol.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Kod tebe je suho vjerovatno kao i kod drugih pa je bolje pričekati da niknu korovi i onda špricati sa 3,5 l/ha.
 

damirpolgar

Član
Tu od
6 Velj 2014
Poruka
465
Baš suprotno. Više mokro nego suho,osim kiše bilo je i10 cm.snjega. Dosta se ljepilo na točkove.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ma bolje poslije nicanja, jer se budu do onda i korovi aktivirali kao sto ti i kolega kaze.
Ja sam lani prije nicanja prskao i nije to to.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,186
Ja nisam jos ni jutra posijal, to mi se nikad nije dogodilo, frend mi se zeni pa imamo s tim posla, za prvi maj startam, valjda nebude prekasno..
A uvijek sam do 20. 4. posijal..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ivan, ni ja još nisam zrna bacio u zemlju, tek kod ujaka skinuli nekih 12-13 rali, ostalo još toliko, a svaki dan pripremamo i sijemo.
Do 05.05. budemo i završili.

Današnja sjetva KWS Konsensa za silažu.


 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
I moj kukuruz je posijan,ali mislim da će se nauživati šokova i stresova,pa će ga možda i kasnije posijani kukuruzi dostići...
I ovako i onako nema lijepog vremena na vidiku,bit će suho i hladno.
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,656
To nije moje, tanjurano je,uslužno sam sijao. A moje da s frezom, i ovaj put s Zetorom 6320, to je milina, prema mom Srbinu, gdje oglušim. Druga brza, a buka zanemariva.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To nije moje, tanjurano je,uslužno sam sijao. A moje da s frezom, i ovaj put s Zetorom 6320, to je milina, prema mom Srbinu, gdje oglušim. Druga brza, a buka zanemariva.

Da,činilo mi se nekako grubo pripremljeno...

Šima- znači zadovoljan si izbijačima? Koliko brzo si sijao?
 

antegegic17

Član
Tu od
15 Tra 2017
Poruka
50
Olt mehaničkom.

Kod nas je bilo kiše, ali ništa pretjerano.

Jesi se ti to​ ponovio sa Zetorom?
Koji je razmak zrna,mozes li uslikat polozaj lanca

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh