• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2020

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Dali75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
176
Danas završio pripremu za sjetvu, oko mene lokalni PZ vec par dana sije, u prolazu pogledam vide se zrna kukuruza u redovima. Čekam toplije vrijeme, iduči mjesec
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Da li netko koristi zemljišnji insekticid koji se prska prije sadnje i zatvori se u zemlju, nekad je bio dursban ali mislim da ga sad nema, ako je netko koristio prošle ili planira ove godine zanima me sa kojim sredstvom i koja je cijena od prilike po hektaru
 

BagyNH

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2018
Poruka
221
Evo kolega jučer krenuo,ja ću pričekat još koji dan.
 

Prilozi

  • 20200401_130248.jpg
    20200401_130248.jpg
    133.6 KB · Pregleda: 71

prozac

Novi član
Tu od
9 Velj 2018
Poruka
20
Imam kws Kapitolis, Konfites i Pioneer 9300.
Na koji razmak ih sijati za zrno pošto je preporuka čim gušće,...
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Na 16,5cm fao 300 ako je pod njim 1t gnojiva po hektaru s time ako je plodno zemljište.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh