• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kukuruz 2022

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Zemlja koju još obrađujem je više pjeskovita. Glinenu sam prestal obrađivati. Iako je rodnija, preveliki su rizici s obradom (moji alati, promjena klime).
Ideja nije loša, a glinu bi vjerojatno uspješno zamijenil silikon.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Sada da,ali u ono vrijeme,nije bilo silikona ;)
To sam vidio kod čovjeka u zagorju,imao ju je ispred kuće,pa je podjelio anegdotu kako su nekad radili,kod nas nije ni toga bilo,nego su ručno pod motiku ubacivali,a kasnije u kanaliće(jarke) koje su plugom napravili
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,869
Postaje problem ići po istom tragu. Zadnje gume su 14.9 i ja bih u povratku trebao ići po unutarnjoj polovici gume. Kako već slabije vidim to ispadne svakako. Po jednoj varijanti marker bi mi trebao ići po sredini traktora a po drugoj na dalji kotač. Zanima me da li netko zna za nešto drugo.
Naletio...pa evo:
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh