• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem Kukuruzana - čardak

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
Pošto je malo kasnila berba, a kuruzi urodili, moglo bi nekome zafaliti mjesta. Iz tog, i mnogih drugih, razloga prodajem ovaj prekrasni čardak. Nije puno prešao, korišten isključivo u vlastite svrhe. Zbog njega već godinama ne mogu proći kroz štagalj traktorom, a nije 10 godina ništa u njemu bilo osim jednog ormara i lustera. Mislim da je luster još tamo, ali on nije uključen u cijenu. Sad, ako vam kažem da ga je pravio čovjek koji je radio kao varilac na izgradnji nuklearke u Krškom, rekli bi da lažem. Ali, jbg, nema svatko takvog ujaka. Ja imam.
Čardak je dimenzija 2x1x5 m, što dođe 10 m3. Prodaje se bez oplata, oplate mi trebaju.
Moguće su i zamjene, naravno. Prednost ima dvobrazni plug (što višlji - to bolji) od 12 - 14 cola i trobrazni od 12. Također, može i žitna sijačica, minimalno 2 m širine. Može i nešto od starinske mehanizacije, tipa vršalica ili nešto slično. Ponudite, pa ćemo se dogovorit. Oglas obitava i na Njuškalu, a tamo ima još drugih oglasa, pa se može svašta kombinirat http://www.njuskalo.hr/strojevi-gospodarstvo/cardak-kukuruzana-oglas-13203721
Cijena je 3000 kn, nije fiksno.
Kontak ili ovdje ili na 098 942 4098.
 

Prilozi

  • 20141025_163330.jpg
    20141025_163330.jpg
    75 KB · Pregleda: 195
  • 20141025_171109.jpg
    20141025_171109.jpg
    76.5 KB · Pregleda: 171

Najnoviji postovi

Na vrh