• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupnja traktora...

kristian

Član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
90
Pozdrav forumasi.Ovih dana sam gledao nekog Zetora 72 45,,92 G.P,,hidro volan,,zadnje gume nove,,3000r/h,,dobro ozvucenje,heh,,Sad me zanima na sto bih trebao paziti pri kupnji tog traktora,koje su njegove bolesti,,registriran je,,ima papire,,prva vuca...Hvala
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Pozdrav forumasi.Ovih dana sam gledao nekog Zetora 72 45,,92 G.P,,hidro volan,,zadnje gume nove,,3000r/h,,dobro ozvucenje,heh,,Sad me zanima na sto bih trebao paziti pri kupnji tog traktora,koje su njegove bolesti,,registriran je,,ima papire,,prva vuca...Hvala
Prvo pogledaj da nisu membrane možda oštečene :lol:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
lijep traktor,samo ako je puno radio s tom ralicom po cestama,mogao bi ispod biti jako hrđav od soli...na takvog sam i ja naletio,strahota...
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
lijep traktor,samo ako je puno radio s tom ralicom po cestama,mogao bi ispod biti jako hrđav od soli...na takvog sam i ja naletio,strahota...[
Nije radi puno snjim, traktor je tek stigao, a ralica i prednje vile su njegove domace, i on to stavi na svaki traktor kad bude snijega.. znam da nece ni prodati vile prednje niti grn, ide sam traktor... samo neznam za cijenu, cini mi se u jako dobrom stanju, mislim i da zadnje gume dole znove uz njega.:scratch
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
onda je to druga stvar,samo treba biti oprezan.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Meni se vise svida onaj drugi iza bez kabine mada je i ovaj lijepi izgleda uscuvan!!
 

kristian

Član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
90
Meni se vise svida onaj drugi iza bez kabine mada je i ovaj lijepi izgleda uscuvan!!

Cijeni ga 21 tisuću KM,,to je oko 85000Kn,,dao bih ga i malo nize,,meni je na izgled traktor solidan,,normalno da je radio s ralicom kad mu je zakvacena,,mjenjac ne krci,lijepo se ukljucuje i prihvaca prva vuca,,,,ne dimi i ne baca ulje na cep motora,,solidno je brz,,nije trom,,vidit cu jos...
 
Posljednje uređivanje:

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
21000 KM :shock: nekako mi se čini puno za taj traktor :scratch
 

kristian

Član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
90
21000 KM :shock: nekako mi se čini puno za taj traktor :scratch

Ne znam ocu li ga kupovat,,,koliko sam ih ja pogledao pa ih nisam kupio.Hehehhe,,da je torpedo ili neki drugi mozda bih ulozio toliko...
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ne znam ocu li ga kupovat,,,koliko sam ih ja pogledao pa ih nisam kupio.Hehehhe,,da je torpedo ili neki drugi mozda bih ulozio toliko...

Pa zato onda uopce gledas zetore?Vidim da vec posjedujes jednog torpeda nisi zazmisljao o 7506 ili 9006?Puno su jeftiniji od Zetora!
 

kristian

Član
Tu od
7 Pro 2012
Poruka
90
Ako uzimas za takve pare onda bih uzeo 7745 , Masey 30x0 ili nesto iz kategorije SDF..
Imam kod prijatelja MF 3080 mogo bi se uzet mozda malo ispod 21000 km, a ima i automatsku kuku..

http://www.pik.ba/artikal/3861918/massey-ferguson-3080/

Znam ja vlasnika i meni ga je nudio po te pare, tako ne obracaj paznju na cijenu sa oglasa..

Ovaj ima 6 cilindara,,nije los,,ne znam jos,,vidit cu nekog torpeda 90 s ralicom opet,,,moram ga pogledat...
 

Najnoviji postovi

Na vrh