• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem kupujem drvo šljive

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
treba mi za neke instrumente i neke moje ideje dosta drva šljive pa ako netko ima u planu posjeći ili zna da netko ima suho molim lijepo za informaciju.plaćam pivo za svaki koristan odgovor
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
pretpostavljam da šljiva nije preuobičajno drvo koje ljudi koriste za izradu nečega kao npr hrast ali da baš nitko nema to mi nije jasno.tu u istri nema toliko šljive pa sam ipak nešto prikupio pa ne kužim da baš niko u slavoniji di su plantaže toga da niko nema??????
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Napiši koliko i kakvog drveta trebaš- promjer dužinu itd..
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
šljiva

treba mi što deblje i što duža da nije trula ili da nema neku značaju manu, dakle drvo za obradu da mogu daske napravit od nje.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
te zanima kruška ?

Imam 1 trupac kruške, posjećena pred cca mjesec dana, promjera cca 35cm dužine neka 3m ?

Šljiva sam isto imao al većina ih je završila u peći, nisam mislio da bi to nekome trebalo....
 

siska

Član
Tu od
26 Velj 2008
Poruka
69
te zanima kruška ?

Imam 1 trupac kruške, posjećena pred cca mjesec dana, promjera cca 35cm dužine neka 3m ?

Šljiva sam isto imao al većina ih je završila u peći, nisam mislio da bi to nekome trebalo....

zanima me itkako kruška je isto super drvo zapravo sve voćke su odlično drvo .
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
ispravak: trupac je dužine 3.5m i u sredini je promjene cca 56-57 cm, skroz ravan, zdrav....
uz njega ide i komad cca 1.5m debljnine nekih 35cm
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
kruska-trupac-obradu-slika-22501496.jpg

kruska-trupac-obradu-slika-22501500.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh