• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem hidraulični cilindar

Dominik99

Aktivni član
Tu od
22 Lis 2015
Poruka
120
Kupujem hidraulični cilindar klipnjača mora imat 200mm(20cm) hoda, ne treba biti masivan moze biti i manji
vise informacija u pm
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Pogledam malo kasnije. bila su još dva, jedan veči i jedan manji od volana ali neznam kolko su hoda.
Izmjerim pa javim.
 

Dominik99

Aktivni član
Tu od
22 Lis 2015
Poruka
120
Pogledam malo kasnije. bila su još dva, jedan veči i jedan manji od volana ali neznam kolko su hoda.
Izmjerim pa javim.
E puno ti hvala, moze biti i malo duzi ili kraci nije problem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Nažalost ništ od toga.
Onaj od volana ti nemrem prodati jer treba balavcu za projekt koji ima u glavi. Na tom klipnjača izlazi na obje strane.....

A ovaj drugi je veliki i ima možda 15-tak centimetara hoda.

20211024_180054.jpg

20211024_180045.jpg
 

Dominik99

Aktivni član
Tu od
22 Lis 2015
Poruka
120
a ja bi si hidraulicne markire napravil pa razmisljam kak i kaj al mislim da bi ovaj trebal biti dosta, jel nema bas ovih kaj klipnjaca izlazi na oba kraja van
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,893
Imam ja od volana. S kombajna zmaj 133 skinuto. 150mm hod. Klipnjača fi25.
Ako ti kaj znači, javi se u inbox radi daljnjeg dogovora 👍🛠️
 
Na vrh