• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem kupujem PIR (ekološki)

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
svašta ti frende kupuješ :D: ja sam prije dvije godine mislio probat s pirom, ali nisam. ove godine sam sijao po 0,5 ha jare zobi i pšenice za ljudsku ishranu, a čim vrijeme dozvoli idem s heljdom na cca 1,5 ha :) kod jednog člana foruma sam se predbilježio za kukuruz osmoredac... bit će kruva od svih vrsta brašna. ugl, da ne dužim, evo ti broj od lika od kojeg sam ja mislio kupovat, zove se matija, iz nekog sela kod broda je: 098 164 9346 :(call):
zaboravih napisat, ja ga nisam zvao od onda, ne znam jel još ima :icon_redface:
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
cak i znam tog matiju ja mislim ali nisam imao broj, probam ga zvati... a sve sijem i radim (racunicu ne gledam) nego fali mi povrsina zasad pa prefali nekad... nu ja trazim samo neobrađivane površine, makar ima takvih tu jako puno samo neće ljudi dati, rađe će da šikara dođe
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
ako je za svoje potrebe i prodaju na malo, onda nema neke velike računice, ali izvuče se nešto. samo, nije mi baš jasno gdje to u okolici rijeke ima prostora za žitarice osim na grobniku :icon_rolleyes: ako smijem pitat, koliko zemlje radiš?
to bi trebalo zakonom uredit, da se zemlja mora obrađivati. pa kako bilo. makar i djetelina rasala.
 

noviuposlu

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
759
ma to mi je rijeka to sam stavio dok sam studira gore, inače zivim u pazinu i tu imam nesto zemlje i kod bake okolica zminja i jos nesto u zakupu okolica pazina, ali sve njive koje nisu bile godinaaa obrađivane, zasad radim oko 7 ha
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
aj, prebacit ćemo se na p.p. :) da ne ti ne gušimo temu
 

Najnoviji postovi

Na vrh