• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem podrivač sa jednim radnim tijelom

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Kupujem podrivač sa jednim radnim tijelom, ako netko ima neka ponudi u komentar sa slikom i cijenom ili u privatne poruke. Hvala
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
I dalje se traži podrivač sa jednim ili dva radna tijela za traktor oko 80,90ks ako netko ima neka ponudi. Hvala
Bjelovar i bliža okolica
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Pogledaj Karasovu ponudu. Nedavno sam i ja tražio podrivač i zaključak je da ima puno precjenjenog šrota na njuškalu. Karas dobro radi i cijene su dobre, baci pogled.
 

Hass

Aktivni član
Tu od
1 Srp 2019
Poruka
600
Slažem se Karasov sa 2 tjela je najbolji izbor ako cu kupovati novoga onda cu njega uzet, htio sam naci polovni da me ispadne jeftinije, sljedeci tjedan cu vjerojatno njega uzet da mogu podrivati poslje žita
 

Nixa

Član
Tu od
24 Kol 2008
Poruka
255
Točno taj model ću i ja uzeti, na sredini ima mjesta za još jedan nož a mogu se namjestiti i po visini. Pogotovo za pšenicu nema potrebe podrivati skoro metar u dubinu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh