• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem sadilicu za krumpir

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Kupuje se sadilica za krumpir, ako znate za neku do 3500 kn koja nije sa njuškala.

Mora biti dvoredna poluautomatska koja se može rastaviti i na nju se mogu staviti motike za ogrinjanje i kultivaciju.

Več smo našli jednu samo nema motike za kultivaciju i ogrinjanje pa ako neko zna gdje bi se to dalo kupiti.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
imam i ja jednu bez motika i ogrtanja...3000kn
natrag ostavlja ravno iza sebe (kod nas se tako sadi jer je manje vlage i stvori se pokorica brzo)
bila je 4 redna sad je 2 redna
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Malo si mi daleko, tražim nešto bliže zagrebu, ali dolaze u obzir okolica karlovca, bjelovara, vrbovca i zagorje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh