• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem traktor oko 10t eura

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,445
Kupujem traktor 35-55ks, može i nešto starije i jeftinije poput Zetora 4911, 4712, i može nešto malo novije kao Goldoni, AC i sl. Prednja vuča je opcija ali nije uvjet, ne bi imt, ursus, torpedo i ruse.. Bitno je da nije prevelikih gabarita jer ću malčirati lijesku s njim. Htio bih kupiti traktor od vlasnika, da mu nije duša već na nebesima. Da ima jak kardan i dobar izbor brzina. Ovo po oglasima koliko za sad vidim su 50% šverc, a pratim oglase 3mjeseca. Ako netko ima za prodati, molim ponude ovdje ili na 091/593-3321, imam viber
 

luka

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2014
Poruka
215
Zetor ti ima dosta veliku kabinu, ja kad s njim malcirma po ljesnjacima svako malo sam u granama

Idealni bi bili traktori kak deutz fahr agroplus 67 ali oni su i dosta skuplji i noviji
Uglavnom zetor 5211 obavlja posel, jedino je malo veca kabina a uklapa se u budjet
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,445
Ja bih radije bez kabine. Zetora sam pogledao već 3 kom 4712, 1 kom 4911, 3 kom 5011, samo je jedan bio vrijedan za kupiti, ali mislim da se gazda premišlja oko prodaje pa se ne možemo dogovoriti
 

H&S

Dobro znana faca
Tu od
2 Sij 2023
Poruka
467
Pa imaš njušku, plavi oglasnik, marketplace, kupujem prodajem i još sto čuda
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,346
Trenutno frezam sa frezom pipalicom u voćnjaku sa IMT 539 koji ima kabinu. Potrgal sam lješnjaka za par jupol kanti. Rodni su, grane vise i nemreš ih izbjeći, a lješnjaci cure na zemlju. Kabina je višak u voćnjaku i dela samo štetu.
 
Na vrh