• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Kupujem valjak za rotodrljacu 2.5m

B

Bobo

Guest
Kako i u naslovu pise, trazim valjak 2.5m za rotodrljacu, cjevasti, paker, glatki... Nebitno, samo da je cjena sto niza i da nije negdje na moru da se mora ici po njega na drugi kraj drzave.

Ajmo, da vidim jel itko od forumasa raspolaze icim sto moze posluziti kao valjak na rotodrljaci ;)

Moze i 3, sve dok je cjena razumna ako ima viska, lako se skrati, problem je "nadostukati" ako je kraci od 2.5 Logicno ;)
 
B

Bobo

Guest
A vidi ovo:
http://www.njuskalo.hr/oprema-obrada-tla/paker-valjak-oglas-6684693

Decki dragi da vam pojasnim situaciju malo:

Kupio sam quivogne rotodrljacu od poznanika 2.5m bez kardana i bez valjka za 3500kn. Drljaca je u radnom stanju no treba remont i to nije problem. Bio je na njoj paker valjak no njega su sebi ostavili jer im pase na novu drljacu a cjevasti koji su s njom kupili ne bi prodavali posto je nov i placen je 800€ tak da jbg ni od toga nista. Ista prica s kardanom, pase im na novu drljacu no kardan nije problem naci...

Posto je rotodrljaca placena koliko je placena, valjak ne bi trebao biti skuplji od 2000kn i ovog s njuskala mislim zvati ako bi dao za 2000 mozda bih ga i uzeo no nije mi za glavu posto do jesenske sjetve ima vremena tak da se ne bojim nista. Imam preceg posla od sredjivanja rotodrljace ;)

Dakle, trazim nesto nadasve jeftino ali da "radi radnju" ne mora biti zadnji krik tehnike, sto jednostavnije (jeftinije) to bolje, znate i sami koliko se isplati ulagati u mehanizaciju ;)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Bobo zasto ne posjetis otpad pa si ga sam napravis to bi ti bila najjeftinija solucija!!
 
B

Bobo

Guest
Razmisljam i u tom pravcu ali lakse je naci vec gotovu stvar i samo napraviti nosace... Na otpadu nema GARANT zeljeza kakvo bi ja htio i dok se sve izreze, pripase, povari, jbg i vrijeme kosta a ni struja nije dzabe...

Kazem, nije hitno uopce, ako sto naleti do sjetve ako ne. Polako i smireno ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh