• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem kutije za umjetno gnojivo

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
kupujem kutije za umjetno gnojivo po mogucnosti komplet sa nosacima i ulagacima
za psk olt cetverorednu sijacicu (posavska zupanija ) da mi nije daleko.
 

fendt

Novi član
Tu od
15 Ožu 2015
Poruka
16
odakle ste iz bih?
imam za olt 4 reda,sve sa nosacima i ulagacima!
 

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
koja je cijena moze i na br.0038761291283
 
Posljednje uređivanje:

jole

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
88
jos uvijek trazim (kupujem)kutije za umjetno gnojivo za olt psk sijacicu,ako netko ima za prodati nek mi javi
 

Mio30

Novi član
Tu od
19 Ožu 2015
Poruka
13
Ako neko iz Crne Gore prodaje, prednost mjesta u okolici Petrovca, za prijatelja, također se može javiti. Znači zanima ga jedino da se osobno nađete pa ako niste u blizini i mogućnosti bar na pola puta doći, nije zainteresiran.

PS Nisam redovan na forumu pa ako ne dobijete moj odgovor odmah, javit ću se prvom prilikom. ;)
 

fendt

Novi član
Tu od
15 Ožu 2015
Poruka
16
imam ja jos dva kompleta kutija za olt pneumatsku sijacicu 4 reda,sve u kompletu-ekstra stanje!ko je zainteresovan nek se javi na 0038765/982-857!
 

fendt

Novi član
Tu od
15 Ožu 2015
Poruka
16
imam ja kutije za olt pneumatsku sijacicu 4 reda,sve u kompletu-ekstra stanje!ko je zainteresovan nek se javi na 0038765/982-857!
 

Najnoviji postovi

Na vrh