• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

kvar

Z

Zetor 77-45

Guest
Pozdrav svima,kupio sam 77-45 ,i otišli mu zaptivači-diftunzi glava,pa me zanima na koliko se kila priteže glava i kojim se špijunom šteluju ventili-klackalice...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Pozdrav i tebi, otišle mi tipke sa brojevima na tastaturi, pa ........

Za ventile budu dobra dva žileta, a za glavu duuuugačka cev :finga:
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
bas smiješno muhaničar
možeš napisati čovjeku riječima ,neznam na kolko se steže ali ja bi je ruknuo na šesnest kila ,ventile na nula zarez dvadesetpet mm
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
bas smiješno muhaničar
možeš napisati čovjeku riječima ,neznam na kolko se steže ali ja bi je ruknuo na šesnest kila ,ventile na nula zarez dvadesetpet mm
Nije smiješno, nego je tužno i žalosno

Krivo bi je ruknuo, mada nebi puno pogriješio ;)
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Bravo muhanicar.Iskusnom majstoru netreba za tu vrstu glava i ventila kilo kljuc ni ventiler.
Glavu stegni koliko mozes gidorom,a ventile osjetis pod rukom iako uglavnom 0,30 je ok.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Bravo muhanicar.Iskusnom majstoru netreba za tu vrstu glava i ventila kilo kljuc ni ventiler.
Glavu stegni koliko mozes gidorom,a ventile osjetis pod rukom iako uglavnom 0,30 je ok.
Od kud si pak ti iskočil :scratch
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
S vremena na vrijeme navratim na forum.Ima dosta zanimljivi stvari.Inace se bavim popravkom poljoprivredni masina i svih ostalih tezih masina:bageri,vilicari,rovokopaci itd.
 
Z

Zetor 77-45

Guest
e jeste i majstori svaka Vam čast,pa ni jedan ljudski nama laecima da objasni šta i kako....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
nemoj tak. Ja sam mislil da si ti to več rešil i da te više nebu u našem društvu :scratch

Glavu stegni na 16 kg i još malo dotegni rukom (ali nemoj pretjerivati)
Ventile naštelaj na 20-30
 
Z

Zetor 77-45

Guest
nemoj tak. Ja sam mislil da si ti to več rešil i da te više nebu u našem društvu :scratch

Glavu stegni na 16 kg i još malo dotegni rukom (ali nemoj pretjerivati)
Ventile naštelaj na 20-30

da....rešil sam......hvala...
 
Na vrh