• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem lada niva 1600

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Stara Lada niva 1600, 1987.g. odjavljena prije 6 godina, pali i vozi, gume odlične! Ima kuku.
Motor originalni ruski VAZ 2121, platinsko paljenje. Promijenjen lanac i lančanici, razvod paljenja i slične sitnice, motor nije nikad otvaran, karburator stavljen novi (2004.) i prednji kočioni diskovi isto 2004.g. Amortizeri sva 4 stavljena nova.
Limarija lošija.
Automobil za dijelove ili preradu

Oglas na njuškalu: http://www.njuskalo.hr/auti/lada-niva-1600-oglas-6551941



 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Ako si u mogućnosti prodaj ju u dijelove. Bolje buš prešel.. :wink:

ha mislil sam da su ju neko zeme pa da si sam skida djelove tak je meni čišći posel :(envy):
Ovo da raskapam i svake godine prodam po dio ili dva dok ostalo leži i trune. Ne znam. Gubim optimizam polako, teško bu to neko kupil :icon_hang:
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
ha mislil sam da su ju neko zeme pa da si sam skida djelove tak je meni čišći posel :(envy):
Ovo da raskapam i svake godine prodam po dio ili dva dok ostalo leži i trune. Ne znam. Gubim optimizam polako, teško bu to neko kupil :icon_hang:

Znam da je čišći posel, ali je s druge strane i lova masnija :icon_pidu:.. Meni su se nudile dok sam se tim bavil (preradama) i po 2000kn kompletne, a tolko cca dobiš za getribu, reduktor i diferencijal :wink: pogotovo od 1.6
 

Najnoviji postovi

Na vrh