• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Laktofriz

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ma toga ce biti uvijek. Ne ovise oni o tebi ili meni pojedincu, vec mi od njihove isplate. Savjetujem ti Inmer, nikada problema sa brojčanikom. Koliko izmjeri mjerac u laktofrizu po tabeli, toliko je na otpremnici i na brojcaniku.
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
523
Jegor, traži šofera da ti pokaže dokumenat od zadnjeg baždarenja brojila. Tu budeš odmah vidio da li se bude usrao ili bude pokazao papir. Imao sam takvo iskustvo s šoferima iz Vindije, u biti jedan od dvojice koji su na smjenu vozili isti kamion je izvodio gluposti, kao falilo mi je i do 10 % od onog što sam izmjerio na mjernu letvu od laktofriza, kao taj moj mjerač i tablica koja ide uz njega ne valjaju ništa, on je u pravu, tako dugo dok mu nisam rekao da kad drugi dan dođe da ga bude dočekao i referent iz Vindije koji će sam izmjeriti količinu mlijeka i upisati u otpremnicu. Javna je tajna da je bilo slučajeva da se ranije pisalo mlijeko i na onog koji već godinama nema krava, pa su novac dijelili sa šoferima, ma mafija kakveu nije imao ni Al Capone.
 

jegor

Novi član
Tu od
11 Velj 2017
Poruka
5
Razmišljao sam i o tome,pa čak da zovem tržišnu,ali tako samo sebi još više mogu naškodit a ne njima,jer onda će "naći " aflatoksin ili antibiotike,mogu mi napakovati bilo šta i opet sam naj... stvarno mi je dosta svega u ovoj sredini.:(envy)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Živa je istina da šoferi kradu mlijeko, kod nas je bilo polomljenih noseva i nastao je mir.
Kolega ga je svaku noć čekao u sabiralištu kad je dolazio po mlijeko i onda je svaki puta štimalo, gamad jedna, čast izuzecima.
 

jegor

Novi član
Tu od
11 Velj 2017
Poruka
5
Juče sam se žalio i zamislite kakav dopis sam danas dobio :"u mlijeku je nađeno 2,5% vode"..Tehničke vode,hejjj.Gotovo je,rasprodajem muzna grla i tražim vizu za Kanadu.Gotovo je...........:(mur):
 
Na vrh