• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

LALA IZ BANATA

  • Temu pokrenuo LALA IZ BANATA
  • Datum prvog posta

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pozdrav i dobro došao na forum.... kod mene na selu još neki govore "lanac" ali uglavnom stari ljudi... užvaj
 
L

Luka.

Guest
Stavi slike i druge mehanizacije!!! Dobrodošao na poljoprivredni forum!!!
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Kako sa jednim, kad ima tri! Malo ispred spirale je klasican rotor sa "prstima" al se ne vidi jer ga deda zatrp'o sa djubretom. i Ima mali spiralni ispod ova dva. Taj se vidi, bre. :shock:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
sad kad sam bolje pogledo vidio sam samo onaj dole...onaj se nevidi
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Pa kazem ti, matori ga zatrp'o sa djubretom. Prepo se ko pravi na prikolicu, da razdene djubre i nacisto ga zatrpao. inace, kako vam se cini Zmaj?
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
a za kojeg ZMAJa misliš na ZMAJA (napisano je velikim slovima) ili zmaja?
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Na onog sto bljuje vatru. :rolfer:
salim se, lepo radi. ravnomerno baca. sa jednom nadjubrim pola duzi(200m, duz njiva=400m), sirina 4m, rus ide 4.5 km/h. Samo je zajebana za manevar na tesnom prostoru, ima granicnike na obrtaju zbog kardana.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
kod mene su prikolice s dva valjka...i ja sam imao s 2 valjka..
nikad nisam vidios jednim pa mi zato čudno...a ovaj maleni ispod nije bitan jer je ovaj glavni ;)
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Ma ima dva, bre, nego je drugi zatrpan sa djubretom. Ispred tog velikog spiralnog je jos jedan veliki sa "prstima", taj mali nije ni bitan. Sutra cu da stavim jos koju sliku da vidis kako je odradjeno. Si imao Zmajevu kempericu?
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
nisam imao zmajevu na sječa se ni kakav je bila ali nijje bila zmaj neka nepoznata :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh