• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini 135 Formula

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
Ovak zanima me taj traktor naletio na povoljnu cijenu na oglasniku pa da cujem ak imate kakva iskustva snjim i vidim da je skroz sličan same antaresu sad jel samo farba drugačija ili ima još nekih razlika
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: Lamborgini 135formula

Mislim da je ta cijel starija grupacija bila ista, smao su druge boje. Ipak je to bio SLH sve dok se nije umješao DF.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
To bi moral biti potpuno isti traktor ko i Antares!

A Fiat...F 130 ili sličan??
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
iskreno i o njemu sam razmisljao jer bi mi ozbiljan kupac trebao doc u utorak a budemo kod nas ima samo onaj sa tehnosom napred i cuo sam tu na forumu da bas i nije neki al onaj kaj si ti pricao f140 me se dojmio trebalo bi ga otic vidjet
 

Dogo

Novi član
Tu od
13 Ruj 2021
Poruka
1
Postovanje, di bi bio za nabavit prirucnika za lamborghini 115 formula
 
Na vrh