• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini 774-80 DT

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pozdrav forumasi, imam Lamborghinija 774-80 duplaka sa kabinom znaci imam nekoliko pitanja u vez nekih sitnica..

Znaci traktor je da nekazem nista drugo vec pokraden, manje vishe sve sam nabavio zmigavci, stopovi, i neke slicne dijelove, jos su tu kradeni veliki blatobrani prednji plasticni, njima nema isto traga.. Ali neka sve to meni treba jedan stvar, treba mi komplet kontrolna tabla za ovu tipu traktora, samo ju je iskopaco iz dzekova i skunuo, to je bilo vrlo jednostavno.. Znaci interesuje me dali netko ima neku trgovinu gdje bih ja to mogao naruciti i prebaciti do Tesnja, BIH..
ja sam vec pokusao naruciti direktno iz Italije preko trgovine Zlatno Polje u Gracanici, ali mi oni ne garantuju da mogu naci..Tako da se ja ne uzdam u njih plaho ..

Kod mene trenutno ovako sad izgleda :



Uploaded with ImageShack.us


A pase mi i ovakva :

d73018aaabe7fb6dd472061373c51475.JPG


a i ovakva :

lamborghini-874-90.jpg



Hvala unaprijed...:(:(
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Jest druze, pokradeno cak i do 500€ vrijednosti, ali manje vishe sve kupio sam osim ove table..
Ali nasao sam u Norveskoj havarisan isti kao kod mene, pa cemo u Ponedjeljak kontaktirati gazdu i pitati da li ce prodati tablu.. -.-´
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
Jest druze, pokradeno cak i do 500€ vrijednosti, ali manje vishe sve kupio sam osim ove table..
Ali nasao sam u Norveskoj havarisan isti kao kod mene, pa cemo u Ponedjeljak kontaktirati gazdu i pitati da li ce prodati tablu.. -.-´

to se može desiti samo kod vas u Bosni
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
to se može desiti samo kod vas u Bosni

E jbga, to još nisam čuo. Pod hitno traktore u garažu, nabavljaj kakvu veliku džukelu i pušku u ruke. To je 10000% ciljana kradja, nekome su trebali ti dijelovi pa je došao po njih. Cigani nisu, nema tu ništa zanimljivo za njih, znači da je neko kome su trebali baš ti dijelovi za bas taj traktor. Zaveži kakvog vučjaka ili rotvajlera za traktor na dug lanac i to negdje blizu kuće pa nek proba da krade. Em će ker da ga prikolje ako ga uhvati a lajanje te 100% budi. To samo treb sačekati pa sjekirom preko ledja!
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Jest druze, pokradeno cak i do 500€ vrijednosti, ali manje vishe sve kupio sam osim ove table..
Ali nasao sam u Norveskoj havarisan isti kao kod mene, pa cemo u Ponedjeljak kontaktirati gazdu i pitati da li ce prodati tablu.. -.-´

Zemljak, lopov sigurno nije daleko, vidi ko ima takav traktor u okolici, i jeli se ponovio sa blatobranima prednjim.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ja sam mislio da ga je pokralo negdje usput dok je bio na kamionu, na carini ili gdje je sve stajao, kad ono u dvorištu :shock:. Nema tu druge nego džuleku i video nadzor, pa ako opet neko dođe da ga malo nasekiraš :axe:. Tu kod tebe često bude dosta traktora u dvorištu i to je pravi mamac za lopove, čudo da se nešto takvo nije i prije desilo. A sad kad je počelo vjerovatno će se dešavati, zato rješavaj neko obezbjeđenje pod hitno:!:
Ne vjerujem da je to neko skinuo da stavi na svoj traktor, to je sigurno ukradeno po narudžbi i ko zna gdje je već i kome sve prodano.
Moraš riješavati neko obezbjeđenje, nije ovo Norveška ovo je Bosna :mrgreen:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Zemljak, lopov sigurno nije daleko, vidi ko ima takav traktor u okolici, i jeli se ponovio sa blatobranima prednjim.

Nisam jos blatobrane nasao, ali oni me ne brinu vec samo tabla..Nije nikad nista falilo bilo je uvijek traktora cak pokraj puta , a niko ni da zaviri u kabinu..Tabla je prioritet da traktor bude kompletan a blatobrani manje vishe..:partyman:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Tabla je kupljena, samo kad prvi kamion krene iz norveske doci ce i ona.:gitarist:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
odlično! :gitarist: Jel' sad sve kompletno?
Šta je još ukradeno osim table i blatobrana, jesi sve našao?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
odlično! :gitarist: Jel' sad sve kompletno?
Šta je još ukradeno osim table i blatobrana, jesi sve našao?

da sve sam nasao, samo jos da tabla dodje..
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
aa blatobrane to sam na pocetku rekao da ih uopste necu traziti, kasniej sam se loshije izrazio.. sve sam nasao, sto se tice signalizacije, posto je i tu sve falilo, nazad na polugama ona cuda sto zakljucavaju kuglu, sat unutra, ustvari samo je ostalo na blatobranima..:twisted:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Ma nek si ovo ostalo kompletirao što je bilo bitno, a blatobrani manje - više. Kad je traktor dobar onda se i ne primjeti da nema blatobrana.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ma da, bitno je da je masina i mjenjaci uredni, a ostalo se sve da nadoknadit.. ;)

Slike table..

img0169z.jpg
img0170pz.jpg
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh