• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini 990f problem hidraulike....

Crauch

Novi član
Tu od
7 Sij 2024
Poruka
2
Imam problem sa hidraulikom na lamborginiju 990f 95. g. naime neposredno poslje oranja dignuo sam hidraulik i od tada se ne spušta. Traktor na samom kučištu hidraulika ima regulaciju spuštanja hidraulika ali kada to okrečem ne događa se ništa. Molio bih vas ako neko zna o čemu se radi da mi da neki odgovor. Hvala!
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,863
Ima elektro komande ili?
Ako su elektro,prvo osigurače,pa žice pregledati.
Ako nije elektro,onda poluge,ruĉice il što već pregledati da se nešto nije odpojilo,pomaklo,itd...
Ostalo je sve uredu?nema nikakvih drugih stvari koje su prestale raditi?
 

Crauch

Novi član
Tu od
7 Sij 2024
Poruka
2
Ima mehaničke komande, ništa ne izgleda kao da bi se pomaknulo ili istaknulo. Ostale stvari sve rade.
 

Najnoviji postovi

Na vrh