• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lamborghini Premium 1060

MajorSinovac

Novi član
Tu od
8 Stu 2016
Poruka
7
Pozdrav!!
Kupio sam sebi ovaj traktor prije 3 tjedna, ali ovaj sto mi ga je prodao je negdi zagubio user manual, pa me zanima ako netko od vas ima tu knjižicu da mi je skenira ili kopira bio bi mu jako zahvalan.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Koja godina je traktor, koju opremu ima i koja cijena,ako ti nije problem.
 

MajorSinovac

Novi član
Tu od
8 Stu 2016
Poruka
7
Koja godina je traktor, koju opremu ima i koja cijena,ako ti nije problem.

Traktor je 12 mj. 2001 godine, hidraulika mu je na gumbiće ne na poluge, ima 5 brzina kalanje x3 + drugi mjenjač di su direktne, spore i radne. Reverser mu je mehanički. Ima 4800h i izašao me oko 130000 kuna.
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Lamborghini premium 1060 (Same silver 100,6).....ima 3x kalanje brzina...zec, kornjača. puž,,,problem je u tome što ne prebacuje iz jednog u drugi iako na lampicama pokazuje da prebacuje. Promijenjena je instalacija i konektori i na dijagnostici pokazuje da je sve OK, ali u vožnji bez obzira kako prebacio ide stalno isto.......
Ima li netko da je imao sličan problem ili da zna kako riješiti........Hvala.
 

zloocko

Član
Tu od
18 Ruj 2015
Poruka
204
Imas ispod traktroa dva elektrohidr.ventila pa vidi da ti nisu konektori pali sa kojeg.Znaci ispod otprilike gdje je volan u tom pravcu.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
Nadji el.mag ventil ukoliko ga ima koji bi trebao odraditi,pa provjeri da li radi kad ga spojiš direkt.
 

Najnoviji postovi

Na vrh