• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Landini Blizzard

mirko85

Novi član
Tu od
27 Ruj 2015
Poruka
5
Pozdrav svim clanovima
imam landini bizzard 65
imam problem...ukopcao sam prednju vucu i nece da se iskljuci
ona poluga koja ulazi u kuciste koje ukljucuje prednju vucu seta napred nazad malo teze kao da ima neka opruga a neznam da li uopste treba da seta...i kada je izvucem malo vani ona se pokrece gore dolekako i treba ali nece da iskljuci....
ako neko zna sta je problem neka mi odgovori....hvala unapred
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Stift ti je mozda pukao na toj stangici.
Tak je nama bilo na MF 274(isto landini)
 

mirko85

Novi član
Tu od
27 Ruj 2015
Poruka
5
On jeste pukao ali ubacio sam drugi i pokrece se stangica ali nece da iskljuci
 

Matej Ostojčić

Novi član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
3
Pozdrav ekipa eo ovako kupio sam landinija blizzarda 95 od 1.vlasnika ima 4050rh
Traktor je ok ali mi se čini da je traktor zatušen nema dima ide 32km/h čini mi se spor pa molim vaša mišljenja dali može bit do turbine, boš pumpe napravit je servis alo mi se i dalje čini da je zatupit pa bih molio vapa mišljenja
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
Imam isti takav i isto ide 32km/h jer ima brzine 12/12, jedino oni koji imaju 24/12 oni idu 40km/h.
Koliko brzina imas?
Mislim da je problem garež i čađa na ispušnim kanalima u glavi, a ima je sigurno i u usisinim.
Tako je bilo kod mene, otišao mi je dihtung na ispušnoj grani, pa kad sam to mijenjao onda smo to sve ocistili i ispuhali i od tad je sasvim drugi traktor, puno življi i skoro za brzinu jaci. Također sam skinuo i usisnu granu i ocistio usisne kanale, te odmah poštelao ventile.
Od kud si inace?
 

Matej Ostojčić

Novi član
Tu od
2 Lip 2020
Poruka
3
Da isti je mjenjac 12 12 ide 32 km kao vas traktor je ok ali kazem da mi se cini zatusen dali po vasem mišljenju se treba glava skinut dole ili samo onaj dijo usisa i turbina ljep pozdrav iz okolice slavonskog broda sam
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
974
A jel dobro pali?
Ja sam samo na svom ocistio kanale, to je najmanji trošak, dihtunzi za grane i turbinu.
Ja bi prvo to, a ak se vidi da su kanali puni garezi, ocistit i probat, glava se stigne skinut
 

Ivetz

Novi član
Tu od
2 Svi 2020
Poruka
5
Da ne otvaram novu temu.
Imam landini blizzard 65, ima hidraulicnu blokadu diferencijala (speru). Znaci ima posudicu za ulje, komad crijeva koje se spaja na hidraulicni cilindar koji je povezan na papucicu za ukljucivanje/iskljucivanje. Posto sve to skupa slini, gubim nivo ulja u posudi za ulje, a nigdje nemogu pronaci koje ulje se toci u tu posudu?
 

Najnoviji postovi

Na vrh