• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lep pozdrav od Sićka

sickohn

Član
Tu od
2 Ruj 2013
Poruka
40
Pozdrav svima na forumu.ja sam Sićko,iz Kraljeva,Srbija.Bavim se voćarstvom iz hobija.na 1 ha gajim šljivu,višnje,kupine.od mehanizacije imam hondu 620 sa priključcima.
 

sickohn

Član
Tu od
2 Ruj 2013
Poruka
40
pazari neko svake godine 10 000 eura na tome.sta ces-ima se moze se.hahaha.svake godine kritike da se pare razbacuju al ne vredi, a kad treba da se za navodnjavanje da onda para nema.a mozda su u pravu.na sta bi licilo da na You tubu postave busotinu,lepse je gledati plesove
Pozdrav u Kraljevo i dobrodosao na forum
Jedan video iz tvog kraja:icon_kidra::icon_kidra:
http://www.youtube.com/watch?v=r_JNAUBL78k
A je neko "pazario" s ovim bijelim kisobranima:(rofl)::(rofl)::(rofl):
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..................:icon_pidu::icon_pidu:
 

BioBela

Član
Tu od
11 Kol 2013
Poruka
63
Pozdrav svima na forumu.ja sam Sićko,iz Kraljeva,Srbija.Bavim se voćarstvom iz hobija.na 1 ha gajim šljivu,višnje,kupine.od mehanizacije imam hondu 620 sa priključcima.

Pozdrav iz Zaprešića (Zagreb). Imaš lijep hobi i vjerojatno dosta posla. Dobro došao na forum!:(handshake)::(handshake):
 

Najnoviji postovi

Na vrh