• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lep pozdrav svima

M

mlinar

Guest
E da se vam predstavim. Moje ime je Igor. Živim u okolini Maribora (Slovenija). Ja radim u jednoj firmi koja pravi strojeve za obradu drva ali poslepodne volim ponekad da pravim neke stvari od železa.

P.S. Možda ponekad ne nađem prvo reč na hrvatskom jeziku ali mislim da se čem razumet.

Lep pozdrav od Igora
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Dobro nam došao nadam se da ce bit nekih slika tvojih izuma!!:drinkers:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
E da se vam predstavim. Moje ime je Igor. Živim u okolini Maribora (Slovenija). Ja radim u jednoj firmi koja pravi strojeve za obradu drva ali poslepodne volim ponekad da pravim neke stvari od železa.

P.S. Možda ponekad ne nađem prvo reč na hrvatskom jeziku ali mislim da se čem razumet.

Lep pozdrav od Igora
Dobro nam došao :finga:
 
M

mlinar

Guest
Hvala na dobrodošlici. Malu ču da pogledam po forumu i da vidim kde mogu da šta pomognem. Sretna nova godina 2013 svima!
 
B

bosniahos

Guest
Dobro jutro ,dobro došal.Daj stavi neki link da se vidi tvoj kraj,moj pokojni tata je bio nekad u Knoj u Gornji Milanovac pa nam je pričal kako je tamo ovo ono,a zbog nekih okolnosti neidem u tvoj kraj a jako bih htel vidit ovako barem virtualno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh