• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lesnici

  • Temu pokrenuo pavicevic
  • Datum prvog posta
P

pavicevic

Guest
Pozdrav svima.Po zanimanju sam veterinar.Izdanacke sadnice lesnika sam posadio u jesen 2010,350 komada na rastojanju 4x3 metra,zatim prosle jeseni sam zamenio neprimljene kalemljenima na mecjoj leski 25 kom.Od tih 25 imam svega 11 primljenih,verovatno zbog jakog mraza u februaru,ili od suse letos.Spremio sam mesto za jos oko 50 koje cu da posadim za neki dan.Od sorti imam tondu romanu,ludolf,lambert,rimski i halski dzin,a sad sadim samo tondu i ludolf.Radio sam analizu,pa dodao dosta stajnjaka i mlevenog krecnjaka,pa zaorao duboko,pedhono sam podrivao 65 cm.Ove godine su imali moniliju.Agronomi slabo znaju pa se oslanjam na forum,procitao sam skoro sve i veoma sam zahvalan ovim ljudima sto hoce da podele znanje i iskustvo.
 
Na vrh