• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijep pozdrav od bosanca

  • Temu pokrenuo bosanac2804
  • Datum prvog posta
B

bosanac2804

Guest
da se predstavim ... ja sam iz Bosne i Hercegovine ... malo sam novi u svijetu poljoprivrede ... al et brzo ucim :)


pozz svima :):weedman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša.......................:partyman::partyman:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Dobro došel u Hrvatsku.
Ja sam iz Hrvatske između BiH i SLO. :lol:
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
Bosanaca na svakom koraku. Dobro ti došao a sa čim bi se ti bavio u poljoprivredi.
 
B

bosanac2804

Guest
Bosanaca na svakom koraku. Dobro ti došao a sa čim bi se ti bavio u poljoprivredi.


ma takvi smo ti mi bosanci ... ma bavim se tovom junadi ... i tako nista puno 20-tak komada ... sad trenutno nemam nista , spremam im hranu hehe
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
odakle si tačno? kakvu mehanizaciju imaš? kako uspijevaš prodati junad?jesi zadovoljan
 
B

bosanac2804

Guest
odakle si tačno? kakvu mehanizaciju imaš? kako uspijevaš prodati junad?jesi zadovoljan


ma trenutno imam jednog IMT 560 ... kontam nabavit jos jednog duplaka ... junad koljemo u nasim klaonicama i prodajemo u mesnicama ... tako imamo neki zatvoren ciklus...
 

siki

Aktivni član
Tu od
6 Lip 2010
Poruka
2,151
ma trenutno imam jednog IMT 560 ... kontam nabavit jos jednog duplaka ... junad koljemo u nasim klaonicama i prodajemo u mesnicama ... tako imamo neki zatvoren ciklus...

E bosanac nisi odgovorio odakle si točno a bome nisi ni dobro napisao da si novi u poljoprivredi čim toviš junad i imaš klaonicu i mesnice samo napred .
 
B

bosanac2804

Guest
E bosanac nisi odgovorio odakle si točno a bome nisi ni dobro napisao da si novi u poljoprivredi čim toviš junad i imaš klaonicu i mesnice samo napred .

hehe Travnik ... ma nov sam kad vidim znanje drugih o poljoprivredi i strojevima...
 

Najnoviji postovi

Na vrh