• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijep pozdrav od davor539

davor539

Novi član
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
6
evo i ja sam novi na forumu, iako ga vec dosta dugo pratim i citam..
za forum imam samo rijeci hvale..svasta se tu da nauciti i novo saznati..
Inace sam iz istre, okolica poreca. Studiram i poljoprivredom i sumarstvom se bavim iz hobija (vise sumarstvom).. Posjedujem tv818, i dosta zemlje koja mi je nasljedstvo od pokojnog dida. Obrađujem mali dio te zemlje, cisto onako za kucne potrebe, jer odkad je dida umro vecina te zemlje se ne obrađuje, moji nemaju vremena. Tako da ja imam u planu malo po malo to pocet obrađivati i iz tog razloga planiram kupiti imt 539. Najvise sam zbog toga postao clan foruma. Dobro bi mi dosao pokoji savjet za kupnju traktora i kasnije sto se tice obrade zemlje.

Lijep pozdrav
Davor
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša,,,,,,:partyman::partyman:

Ča se lipega dela u FUNTANI........8)8)
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću Davore i dobro nam došal na forum! ...

., lipo predstavljanje i čekamo ku slikicu., svaka čast na odluci da oćeš delat oko i na poljoprivredi!., znači, imamo još jednog člana za fan klub tomo vinković!!! ...
., za kupovinu traktora, pogotovo imt-ea!!!., svakako preporučavam da se javiš našim forumašima - enciklopedijskoga znanja po pitanju imt-ea!!!., a to su; Bobo i BAGERISTA!!! ...

., lip TI pozdrav i sretno sa delom, Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh