• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijep pozdrav od IMT VU

  • Temu pokrenuo IMT_VU
  • Datum prvog posta
I

IMT_VU

Guest
Lijep pozdrav svima !
Dolazim iz Vukovara,točnije sela udaljenog par km .. Zovem se Bojan Čanji,imam 24 godine. Imam veliku zelju baviti se zemljom jer sam od malena zaljubljen u poljoprivrednu mehanizaciju.. =D Uz djeda sam naucio dosta stvari ali je on nazalost preminuo ove god tako da sam sada prepusten sam sebi sto se tice zemlje i to je jedan od razloga zasto sam ovdje.. Za sada imam na raspolaganju 4 jutra (svoje)zemlje heheh malo smijesno ali bolje ista nego nista,od neceg se mora počet a vrijeme ce pokazat jel to bio pametan potez ..Sto se tice mehanizacije imam vecinu za obradu zemlje tako da sam i tu u plusu.. Jedina od vecih stvari koja me pati su ti poticaji u koje se ne kuzim tako da se nadam da cu vamo uspjeti saznat sve potrebno.. Eto to je ono ukratko o meni,nadam se ugodnom druzenju.. ;)
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,752
Dobro nam došao !! Ima ovdje i pametnih i dobrih i strpljivih a naučit češ jedino ako to voliš raditi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh