• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lijep pozdrav od tihomir-mf

tihomir-mf

Novi član
Tu od
11 Ruj 2012
Poruka
21
pozdrav
zovem se Tihomir Kovačević i dolazim iz malog mjesta Domankuš kraj Bjelovara. Pokušavam se baviti ratarstvom :D imam 26 godina i od traktora posjedujem IMT 533 sa fiatovom mašinom ;) i Massey Ferguson 3070 i malo mehanizacije. pridružio sam se forumu isključivo da saznam iskustva drugih ljudi u prepravku i popravku mehanizacije i novih ideja. Toliko od mene...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobro dosao..
kako si zadovoljan sa mf-om i koliko je dugo kod tebe?
ferko sa 40+ ks - to jede malu djecu :supz:

slobodno stavi koju sliku mehanizacije ;)
 

tihomir-mf

Novi član
Tu od
11 Ruj 2012
Poruka
21
dobro dosao..
kako si zadovoljan sa mf-om i koliko je dugo kod tebe?
ferko sa 40+ ks - to jede malu djecu :supz:

slobodno stavi koju sliku mehanizacije ;)

sa mf-om sam zadovoljan, jako kvalitetan traktor, 8godina je kod mene.
a ferko je zvijer, malo su kola slabija za taj motor pa kvačilo nastrada :D doživio je 32 godine bez diranja motora, s tim da je bio jedini na gospodarstvu i to s 50 rali zemlje ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
50 rali? bome, svaka cast soferu :rolleyess:
znaci nisi imao problema sa mf-om..?
koliko zemlje sada radis?
 

tihomir-mf

Novi član
Tu od
11 Ruj 2012
Poruka
21
oko 60, povećao bih ali nema zemlje za kupiti, prije je bilo više livada, oranica oko 30 rali, sad je oko 50 rali oranica livade preoravamo postupno jer nema više kravica
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobrodošao na forum8)

Eto sve više članova koji su zadovoljni s MF:prayer::prayer:
 

tihomir-mf

Novi član
Tu od
11 Ruj 2012
Poruka
21
Ma Massey je zakon traktor, svi pričaju da nevalja elektonika, ona čuva traktor, istina da se kvari ali kak se ne bi na traktoru starom 25 godina, ima majstora, ja sam slagao i jedan i drugi kompjuter i od tad radi super
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Ma Massey je zakon traktor, svi pričaju da nevalja elektonika, ona čuva traktor, istina da se kvari ali kak se ne bi na traktoru starom 25 godina, ima majstora, ja sam slagao i jedan i drugi kompjuter i od tad radi super

Pošten odgovor:drinkers:

Tak da večina razmišlja koji imaju i oni koji nemaju MF nebi bio na tak lošem glasu..
 
Na vrh