• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijep pozdrav od zlatar6

Z

zlatar6

Guest
Lijep pozdrav svima na forumu.
Evo da se predstavim zivim u Zlataru ,imam tv 420, jednobrazni plug i rotacioni malcer za isti traktor, zatim lednu flaksericu Berlan kao i ledni atomizer iste marke te jos jednu homelite flaksericu i motornu kosilicu neznam koje marke, zatim motornu pilu, i motorni rezac za beton rezati i jos masinu za busenje betona weka -dubina busenja neogranicena i fi 300 mm ,aparat za svasanje co2 aparati i autogeni aparat- Imt 506 i mio sa tomosovim umo motorom ,evo to bi bilo nesto osnovno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dobro došao .. Iz Gezina grada
Molim te predstavi legendu onog kraja , gospodina Gezu
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Lijep pozdrav svima na forumu.
Evo da se predstavim zivim u Zlataru ,imam tv 420, jednobrazni plug i rotacioni malcer za isti traktor, zatim lednu flaksericu Berlan kao i ledni atomizer iste marke te jos jednu homelite flaksericu i motornu kosilicu neznam koje marke, zatim motornu pilu, i motorni rezac za beton rezati i jos masinu za busenje betona weka -dubina busenja neogranicena i fi 300 mm ,aparat za svasanje co2 aparati i autogeni aparat- Imt 506 i mio sa tomosovim umo motorom ,evo to bi bilo nesto osnovno.

To je bilo dosta sažeto :weedman:
Dobro nam došel prijatel! Tam sam negdar kupil auto u Zlataru!
 
Na vrh