• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lijep pozdrav

  • Temu pokrenuo marko79
  • Datum prvog posta
M

marko79

Guest
lijep pozdrav svima na forumu ,pratim vas već neko vrijeme imate lijepe slike i dobre teme.
ja imam tri traktora i dva konbajna bavim se poljoprivredom .
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Pozdrav i dobro nam došao :gitarist: :partyman:
Čime se baviš, ratarstvom? Koliko zemlje obrađuješ?
 
M

marko79

Guest
Nemam puno zemlje najviše radim uslužno !
Oranje frezanje košenje trave,imam dosta priključaka pa svega po malo!
A ti ?
 
M

marko79

Guest
Hvala lijepa evo malo za razonodu treba poljoprivredu oživit!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
marko ne moraš pisati dva posta za redom, koristi opciju edit da urediš svoj post i dodaš nešto što si zaboravio. ;)

Neznam koga pitaš čime se bavi!? :scratch Ako se pitanje odnosi na mene, ja se bavim stočarstvom i obradujem nešto oko 30-ak ha zemlje...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Ma nije problem, snaći ćeš se! :)
Dali ti je poljoprivreda osnovno ili dodatno zanimanje? Može li se šta zaraditi od uslužnog rada, ima li posla? Ovo pitam jer u današnje vrijeme ko se ozbiljnije bavi poljoprivredom on ima svoj traktor i većinom sve potrebne priključke, a onaj ko radi malo ili mu je poljoprivreda samo hobi -tu je slaba zarada ;)
 
M

marko79

Guest
Pa moglo bi se reci da mi poljoprivreda osnovni posao, ali moze se uvijek naći i nešto sa strane. Od malih nogu sam volio traktore i raditi s njima i tako malo pomalo kupuj i dovlaci i sad imam toga dosta i da se zaradit.
 

Najnoviji postovi

Na vrh