• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav od zeani

  • Temu pokrenuo ZEANI
  • Datum prvog posta
Z

ZEANI

Guest
Dragi vrijedni kolege poljoprivrednici,
ja sam početnik u ovoj grani, odnosno s jednom godina iskustva. Ovo proljeće sam posadila i uzgojila DOMAĆI EKOLOŠKI ČEŠNJAK, te namjeravam i dalje nastaviti. Razmišljam i o plasteniku za uzgoj organskog povrća. Vjerujem da ćemo imati pregršt zajedničkih tema.
LP
Zeani
 
Z

ZEANI

Guest
Pozdrav :gitarist:

lijepo rečeno! :)

a znaš onu.... čovijek jednom u životu treba doktora, odvjetnika pa i policajca, ali svaki dan, tri puta na dan treba farmera!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Lijep pozdrav i dobro nam došla :gitarist: :partyman: :partyman:
Nadam se da ćeš ovdje na forumu naći dosta zanimljivih tema i korisnih savjeta.
Jesi li ovaj eko češnjak uzgojija samo za sebe i obitelj ili je bilo nešto i za tržišta? Kakva su iskustva u eko proizvodnji, planiraš li povećavati proizvodnju i proširivati je na još nešto osim češnjaka?

Želim ti puno uspjeha i što više pozitivnih iskustava!!
 
Z

ZEANI

Guest
Lijep pozdrav i dobro nam došla :gitarist: :partyman: :partyman:
Nadam se da ćeš ovdje na forumu naći dosta zanimljivih tema i korisnih savjeta.
Jesi li ovaj eko češnjak uzgojija samo za sebe i obitelj ili je bilo nešto i za tržišta? Kakva su iskustva u eko proizvodnji, planiraš li povećavati proizvodnju i proširivati je na još nešto osim češnjaka?

Želim ti puno uspjeha i što više pozitivnih iskustava!!

Pozdrav Cowboy!

pa smatram da smo svi tu iz istih razloga : nesebicno sheranje informacija! sto je totalno suprutno od korporacijskih ideja; informacija je novac! :)

a prica je slijedeca, posadih cesnjak koji jedva nadjoh... u namjeri da zaokupim svoje slobodno vrijeme u trazenju novog posla, a da i imam neke koristi od toga... rezultat mukotrpnog truda bijase vise od ocekivanog, ali bas danas shavtih da ne trebam traziti JOB nego prodavati svoj cesnjak i posaditi ga jos za barem duplo!!!! za sad tek 1,5 reda posadih.. naravno sve sama... od 20 jamica pripremljenih.. za cca 50kg sadnog materijala! mozda i stignem do nove godine :) al vjerujem u svoj rad i trud i proizvod koji prodajem... za razliku od JOBA ikakvog!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
zeani od kud si tocno dali bas iz pisarovine ili okolica
 

Golum

Novi član
Tu od
6 Lis 2012
Poruka
28
Pozdrav Cowboy!

pa smatram da smo svi tu iz istih razloga : nesebicno sheranje informacija! sto je totalno suprutno od korporacijskih ideja; informacija je novac! :)

a prica je slijedeca, posadih cesnjak koji jedva nadjoh... u namjeri da zaokupim svoje slobodno vrijeme u trazenju novog posla, a da i imam neke koristi od toga... rezultat mukotrpnog truda bijase vise od ocekivanog, ali bas danas shavtih da ne trebam traziti JOB nego prodavati svoj cesnjak i posaditi ga jos za barem duplo!!!! za sad tek 1,5 reda posadih.. naravno sve sama... od 20 jamica pripremljenih.. za cca 50kg sadnog materijala! mozda i stignem do nove godine :) al vjerujem u svoj rad i trud i proizvod koji prodajem... za razliku od JOBA ikakvog!

Ma dobro došla!!!

Odmah si dobila još jednog obožavaoca, što ja volim radin svijet - čudo i odmah jedan savjet, prisadi i vlastiti uzgoj sjemena, isplatiće se višestruko.
 
Na vrh