• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Dragi moji forumaši, dugo me nije bilo, čekao sam da dobijem pasword na staro korisničko ime "deva", ali očito nije išlo. Svejedno sam uredno pratio što se događa na forumu, naročito u temi Tomo Vinković.
TV 730 je još uvijek kod mene, još malo izboljšan, niš posebno, samo ugrađen grijač, živjeli.:drinkers:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
Dragi moji forumaši, dugo me nije bilo, čekao sam da dobijem pasword na staro korisničko ime "deva", ali očito nije išlo. Svejedno sam uredno pratio što se događa na forumu, naročito u temi Tomo Vinković.
TV 730 je još uvijek kod mene, još malo izboljšan, niš posebno, samo ugrađen grijač, živjeli.:drinkers:
Poslao sam ti email sa pristupnim podacima, spojio sam tvoj stari račun i ovaj novi.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dragi moji forumaši, dugo me nije bilo, čekao sam da dobijem pasword na staro korisničko ime "deva", ali očito nije išlo. Svejedno sam uredno pratio što se događa na forumu, naročito u temi Tomo Vinković.
TV 730 je još uvijek kod mene, još malo izboljšan, niš posebno, samo ugrađen grijač, živjeli.:drinkers:

:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh