• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav!

H

Hrvatica

Guest
Lijepi pozdrav svima! Ovdje sam samo u potrazi za informacijama o našim autohtonim kokošima Hrvaticama, ali tko zna, možda nađem još štogod zanimljivog za sebe.:)

Admin sam na jednom forumu, pa nećete imati nekih problema samnom, dobro shvaćam ovu vrstu komunikacije, pa eto, nadam se ugodnom druženju!:)
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
kao Admin nekog foruma onda znaš da pretstavljanje ide

ja sam xxxxxx,dolazim iz xxxxxx,bavim se xxxxxx.
 
H

Hrvatica

Guest
Erm, kod nas baš i ne, radi zaštite privatnosti korisnika.:D
Tko želi, može, tko ne, ne.

Ali osobno mi nije problem.;)

Ja sam Hrvatica, dolazim iz Zagorja, student sam, a ovdje sam, kao što sam već napisala, radi informacija o kokicama Hrvaticama.:)


Ostali detalji, ako već nekoga interesira, može na pm. Hvala!
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodošla,,,,,,,,,:partyman::partyman:
Pazi se ovih peteha........neki kokodaču,,,,a ni sami neznaju skakat.....:lol::lol::lol:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Još se pitamo zašto dame beže sa foruma?????:scratch

Pozdrav i dobrodošla......
 
H

Hrvatica

Guest
Dobrodošla ..kokoška ..:lol:



:D

Hvala svima, našla sam u međuvremenu info koju sam tražila, ali namjeravam se svakako zadržati na ovom forumu barem neko vrijeme, planiramo i par ovčica nabaviti da se pasu na dvorištu, pa eto, nadam se da ću naći koji korisni savjet i moći pitati za isti.:)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
pozdrav....
da bacimo kladionicu koliko će da izdrži s nama...:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
pozdrav....
da bacimo kladionicu koliko će da izdrži s nama...:lol:

A skoro........ali ova mi se čini jača,,,od ostalih,,,krenula je lagano bez okolišanja.........;)mogla bi dogurat,,,do mijesec,-dva...8)8)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,505
je,i one su krenule žestoko pa se razbježale kad su pijevci počeli kukurikat...:lol:
 
H

Hrvatica

Guest
"Kopun je naime nekad bio vrlo cijenjena perad, a danas je vrhunski specijalitet osobito omiljen među francuskim i talijanskim gurmanima. Gotovo je idealan za blagdanski stol, a u našim krajevima nalazimo ga kao specijalitet zagorske kuhinje."


Ja Zagorka, vi kopuni.:axe:



:D
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došla HRVATICE mlada!

., nadam se i vjerujem da budeš dugoooo ostala ovde, kod nas u vome našem šupljem kokošinjcu!!!...
., meni osobno, treba puno saznanja i spoznaja oko kokic vi naši domaći!, planiram nabavit te i takove kokice HRVATICE!, u izgradnji sam novoga kokošinjca i ogradjivanja vrtla. Interesiradu me kokice ke su došle na svit prirodnim putem., znači da ji je izlegla kvočka., pun mi je kufer oni kupovni kokic-robotov ke same svoja jaja pojidu.-

., aj Bog!, čitamo se ...
 
V

VOJVODJANIN

Guest
"Kopun je naime nekad bio vrlo cijenjena perad, a danas je vrhunski specijalitet osobito omiljen među francuskim i talijanskim gurmanima. Gotovo je idealan za blagdanski stol, a u našim krajevima nalazimo ga kao specijalitet zagorske kuhinje."


Ja Zagorka, vi kopuni.:axe:



:D

ćutimo......Gospodo......ćutimo.....:mad::mad:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
aj pustite gospodičnu/gospođu:scratch
na miru bude nam i ta pobegla.:rolfer:

a tak smo dobri:finga: :vragek:
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
"Kopun je naime nekad bio vrlo cijenjena perad, a danas je vrhunski specijalitet osobito omiljen među francuskim i talijanskim gurmanima. Gotovo je idealan za blagdanski stol, a u našim krajevima nalazimo ga kao specijalitet zagorske kuhinje."


Ja Zagorka, vi kopuni.:axe:



:D

ja zagorec,ti kokoška :finga:
 
H

Hrvatica

Guest
Zagorec!
pillowfight.gif


Zvao je tata u međuvremenu gospodina Kovača, bit će valjda nešto od kokoški, nešto su i o kulenu pričali, možda će i kulena biti.

Čitala sam malo i temu o ovčarstvu, hvala Bogu na 100+ stranica, magistrirat ću to uz ovaj faks dok to sve pročitam.
143fs503525.gif
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
đe samo nađe ove smajlije,te se tuku sa jastucima,te ovce čuvaju.... imaš jednog da vozi traktor?:partyman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh