• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lijepi pozdrav

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Lijepi pozdrav svim forumašima sa granice zagrebačke županije - općina Jakovlje. Dugo već pratim forum pa da se predstavim. Zovem se Nada, 50+.. ekonomist sa 30 godina staža, odnedavno jedan od 368.000 tisuća. Kmet (čitaj poljoprivrednik) od rođenja. Suprug i ja bavimo se proizvodnjom flanaca i povrća: salata, rajčica, paprika, krastavci, mladi luk, grah, mahune. Imamo cca 700 m2 plastenika i 1 jutro oranice s navodnjavanjem. Za raditi puno, a za život-vidjet ćemo. Ja sam po horoskopu optimist, neuspjeh u ovom poslu jednostavno preoreš - to radi suprug. Moje glavno osnovno sredstvo je motikus, motikano ili obična domaća motika. Planiranja idu u smjeru proizvodnje domaćeg ajvara, kisele zimnice i umaka od habanero ljutih paprika - izvrsno uspjevaju u plasteniku paprike naravno. Budući da planiranje i plandovanje imaju zajednički korjen tu će vjerojatno i stati, ako ni zbog čega drugog ono zbog silne papirologije koja košta živaca i novaca i kad se napravi bilanca (bivši knjigovođa) za male količine - čisti gubitak. Ali nema veze, kuhat ćemo ajvar i zimnicu za sebe, susjede i prijatelje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ljepi pozdrav i odlično predstavljanje,puno uspjeha u proizvodnji:partyman::partyman:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Lijep pozdrav i dobro došla već vidim kak Johabica i tebe stavlja u svoj ženski duo sad če vas biti više a imate i zajednićke teme još jednom dobro nam došla i ljepo druženje...
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Hvala svima na dobrodošlici. Nisam baš nešto društveno raspoložena ovih dana, ubi me vrijeme, snijeg, kiša, magla, fuj. A najgore je papirologija, zakoni, promjene. Još malo pa gotovo, a bit će i ljepše vrijeme. Fizički rad odmara bar mene. Pozdrav.
 

VAVO

Član
Tu od
7 Tra 2012
Poruka
190
dobrodošla Nado i ja sam jedan od one velike brojke što si navela ali svi živimo u nadi
 

Najnoviji postovi

Na vrh