• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

lijepi pozdrav

D

dado1707

Guest
Pozdrav svim članovima, zovem se dado i volio bih saznati neko stvari o tovu i uzgoju pilića. Imam dosta iskustva ali i pitanja o toj temi.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Dobro nam doso,ja se takodje bavim tovom piladi,ali manje za nas i rodbinu do 100komada godisnje.
 
D

dado1707

Guest
Ako imas mjesta nije ti to ni loš biznis da ih prodaješ i susjedima, možeš zaradit bar još jednu mj. plaću.
Mi ih imamo 10 000 po turnusu a imamo 6 turnusa godišnje
 
Z

zaga

Guest
Ako imas mjesta nije ti to ni loš biznis da ih prodaješ i susjedima, možeš zaradit bar još jednu mj. plaću.
Mi ih imamo 10 000 po turnusu a imamo 6 turnusa godišnje

Moj brat ima 50 000 po turnusu u 2 velika farmerska objekta...:icon_thumright:
 
Z

zaga

Guest
Pozdrav svim članovima, zovem se dado i volio bih saznati neko stvari o tovu i uzgoju pilića. Imam dosta iskustva ali i pitanja o toj temi.

Dobro nam dosao i lijepo se sa nama druzio :eek::!
 
D

dado1707

Guest
Onda i sam znaš da je to dobar poso, pa što ti ne kreneš njegovim stopama
 

Najnoviji postovi

Na vrh