• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Likota

G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav Liko moja! ...

., lip TI pozdrav mladiću u najbolji godina i dobro nam došal! ...

., forumski prijatelju Likota!, bilo bi jako lipo kad bi ku besedu napisal o sebi!., a svakako i ku sličicu da pokeljiš od svoji makina! ... :? ...

., aj Bog!, pišemo - čitamo se ...
 

Likota

Novi član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
10
Moje ime je Marko,obitavam u Velikoj Gorici,volim sve što vole i mladi.
Na forum sam se prijavil jer sam tražil neke dijelove za zmaja i tak sam se zadržal tu.
A kaj da vam velim,od strojeva imam Zetora 6945,Zmaj 780,Imt plug 3 brazde,Olt tanjurače 33,Imt kultivator 4 reda,par prikolica,niš posebno...
Poljoprivredom se bavim za svoje potrebe,prije se više delalo,sad sve manje i manje.
To je to,ukratko.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ja imam na prodaju od mojeg,,,šta mi je ostalo,,,,,,jednu sezonu radili...
Imaš poruku na PP.
 

Likota

Novi član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
10
vimi-Taj sam,lanci su odlični,malo sam ih skratil i to je to.Hvala još jednom.
BAGERISTA-Zasad mi netrebaju lanci,al trebat će mi onaj usmjerivač.
 
B

BAGERISTA

Guest
Javi se,,,pa se sve dogovorimo,,,,a ako znaš kome da trebaju lanci,,,,nek se jave..........8)8)
 

Najnoviji postovi

Na vrh