• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Limarija i farbanje zetora

Bananko

Član
Tu od
1 Kol 2019
Poruka
49
Imam 4712 i htjel bi ga pofarbat i napravit limariju pobozi. Svaki je blatobran malo svinut hauba ima malo udubljenje i bocni limovi nisu ko novi al nije nit šrot. Tak da me zanima jel ima neko ko to radi i koja bi bila cijena otprilike. Hvala
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Neznam iz kojeg si kraja. Mene su prije par godina za ursusa 355 tražili 2500 kuna za komplet farbanje (trupa i limarija) i novu instalaciju. Boja ona malo bolja, koja nebu izbljedila za par mjeseci.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Moj prijatelj doma šprica u komori sa pripremom, epoxy prajmerom, raskapanje i slaganje 1000eura.
Ali traktor je ko novi, znači novi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh