• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lindner - foto opcenito

G

GoranDG

Guest
Evo par slika za pocetak opcenito. Svaki traktor ce biti posebno predstavljen u svojoj kategoriji
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,020
Dobri strojevi ;)
Ako ikako možeš da staviš veče slike jer se onda bolje vidi 8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Fino, žuti i crveni su mi najljepši, al ova nova serija mi se ne dopada baš, slično je ko i na zetoru novom hauba :mrgreen: , one starije lindera su mi zakon geo trac 93 ;)

ova slika gdje ore je predobra :mrgreen:
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma nešto prekrasno sam bi molio člana gorana ako bude u mogučnosti da mi pošalje cijenu za lindnere koje sam spominjao u temi lindner.
traktor je savršen i imam ozbiljne namjere za traktor sam ako nebude baš previše zelenjave
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
i još da nadodam ako možeš cijenu posebno prednjeg hidraulika i kardana napisat. i jenu s pdv ako bude moguče havala unaprijed
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Jako su mi lijepi ovi veči Lindneri. Kad ćeš znati cijenu za njih?
Šteta kaj nisu 6 cilindara.
 
G

GoranDG

Guest
osnovnu cijenu imam i za njih, sad treba samo vidjeti od dodatne opreme kaj bi islo i da se ond napravi cijena
 
Na vrh