• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

linija za sadnju

cprorokovic

Novi član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
16
:twisted:molio bih ako netko zna gdje se moze kupiti linija za sadnju u kontejnere i koliko kosta hvala unaprijed
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
:twisted:molio bih ako netko zna gdje se moze kupiti linija za sadnju u kontejnere i koliko kosta hvala unaprijed

svašta 013.jpg

svašta 014.jpg

Ova na bubanj košta oko 15 000 EUR-a,a ova druga oko 8 000 EUR-a...
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
može na jedno sedam godina:)

Mislim da se može bez problema uzeti i na leasing,samo za takve linije treba imati i posla,kod mene će to i dalje biti ručni rad...
 

dane001

Aktivni član
Tu od
7 Svi 2009
Poruka
2,262
Mislim da se može bez problema uzeti i na leasing,samo za takve linije treba imati i posla,kod mene će to i dalje biti ručni rad...

šala mala,netreba mi to čudo,da imam 15000eura sad bi bio na skijanju a ne vario plastenik....:)
 

Najnoviji postovi

Na vrh