• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Lipi pozdrav

D

Domagoj1977

Guest
Evo i da se ja predstavim pošto pratim ovaj forum već duže vrime.
Zovem se Domagoj a moje rodno misto je Zemunik Donji kod Zadra. Bavim se povrtlarstvom skoro 15 godina a proizvodim lubenice,dinje,papriku,pomidore,krastavce,karfiol....,
Od opreme posjedujem sijačicu za sijanje sjemena u kontejnere(Darosovu),četverorednu sadilicu Mass za sadnju povrća,traktor ursus godišta mog,frezu itd.
Nadam se da ću sa svojim iskustvom nešto doprinjeti na forumu a i ponešto naučiti.
Pozdrav svima
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:,a posebno zemuniku,,,tamo sam vojsku služija za vrime oluje..........:supz:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:,a posebno zemuniku,,,tamo sam vojsku služija za vrime oluje..........:supz:

a što si bio u zemuniku u vojsci
ja sam tamo služio 99 i 2000, a otac mi je tamo radio od 94
 
B

BAGERISTA

Guest
a što si bio u zemuniku u vojsci
ja sam tamo služio 99 i 2000, a otac mi je tamo radio od 94

Protuzračna..................20mm/3:mrgreen:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav i dobro nam došal!

., sretno Ti sa proizvodnjom orginalni i izvorni proizvoda!...
 

Najnoviji postovi

Na vrh